23-24.06 Letnia Farma - zawody nieoficjalne

Sędziować będzieJadwiga Chodzeń

dwa poziomy trudności:

- początkujący (mniej więcej HWT, klasa 1) - umiejętność spokojnego prowadzenia owiec, zatrzymania w wybranym miejscu, wyprowadzenia i wprowadzenia do koszaru, prowadzenie przez przeszkody

- open - umiejętność spokojnego prowadzenia owiec, zatrzymania w wybranym miejscu, wyprowadzenia i wprowadzenia do koszaru, prowadzenie przez przeszkody, przydatność psa przy zadawaniu paszy, prowadzenie przy ruchu ulicznym, zbieranie owiec z wypasu, oddzielenie i odprowadzenie kilku owiec w zadane miejsce

 

wyniki w pliku zdjęciowym

 

 

sponsorem zawodów jest

 

SKŁAD KARMY fb - Skład Karmy

Skład Karmy oferuje produkty Super Premium dla psów i kotów, produkowane z zastosowaniem najwyższej jakości składników i standardów produkcji. Nasze karmy, przysmaki i suplementy diety są hypoalergiczne, tylko z naturalnych składników, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, wypełniaczy i ulepszaczy. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Fish4Dogs, Nature i Moonlight Dinner.

www.skladkarmy.pl

FISH4DOGS fb - Fish4Dogs Polska

Fish4Dogs to w 100% naturalne, hypoalergiczne jedzenie dla psów wyłącznie z RYB. Bez glutenu, zbóż, zero sztucznych barwników, konserwantów, ulepszaczy i wypełniaczy.

Fish4Dogs polecają lekarze weterynarii oraz psi sportowcy, którzy swoje psy karmią Fish4Dogs!:

  • Joanna Hewelt - światowej sławy zawodniczka Obedience, 
  • Marek Rogalski-Janc z Dark Speeders Fish4Dogs Team - czołowy zawodnikiem Canicross, Bikejoring, Scooter

RYBY to źródło wysokiej jakości białka, które jest lekkostrawne, łatwo przyswajalne, o niskim poziomie nasyconych tłuszczów i cukrów. RYBY to naturalne źródło kwasów Omega-3.

KARM RYBĄ, ZOBACZ RÓŻNICĘ!

Sprawdź! www.fish4dogspolska.pl

NATURE fb - Karma Nature

Karma Nature z Jagnięciny i Łososia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości jest:

Hypoalergiczna - alergeny mogą spowodować choroby skóry, dolegliwości żołądkowe i nadwrażliwość na niektóre pokarmy. 
Bezzbożowa - w karmach Nature są używane tylko owoce i warzywa, które są najlepszym naturalnym źródłem witamin i minerałów
Naturalna - bez konserwantów, barwników, wypełniaczy i sztucznych dodatków
Holistyczna – nie zawiera syntetycznych dodatków
Idealnie zbilansowana
Duża zawartość mięsa
NATURE – DIETA PROSTO Z NATURY

SPRAWDŹ! www.skladkarmy.pl

EDEN fb - karma Eden

Karmy Eden dla psów i kotów to wynik pracy dietetyków i weterynarzy, którzy są zwolennikami “Diety Ancestralnej”, czyli opartej na naturalnej, holistycznej, pierwotnej diecie przodków. Stworzyli oni najwyższej jakości suche, kompletne pożywienie odzwierciedlające biologicznie zbilansowaną "Dietę Ancestralną".

W wyniku badań Eden jest pierwszą brytyjską firmą zajmującą się produkcją karmy dla zwierząt domowych, osiągającą najwyższą z możliwych ocen - 5 gwiazdek - na niezależnej stronie www.allaboutdogfood.co.uk , gdzie możesz sprawdzić jakie walory żywieniowe niosą ze sobą składniki zawarte w karmach, jak oceniać wartość karmy, oraz jak dobre są poszczególne marki karm.

Karmy Eden są produkowane w Wielkiej Brytanii z brytyjskich składników najwyższej jakości: świeżych mięs, minerałów organicznych i witamin, owoców, warzyw i roś lin.

Eden nie stosuje żadnych zbóż ani ryżu, czyli składników, które nie są naturalną częścią “Ancestralnej Diety” psa i kota.

Składniki są delikatnie gotowana na parze, aby zachować ich wszystkie walory żywieniowe i balans ostatecznego produktu, jak najbardziej zbliżonego do “Diety Ancestralnej”.

SPRAWDŹ! www.skladkarmy.pl

design by Sherin